Naujausi prikolai Skaitykite ir dalinkitės

Kai tu turi ant tiek gerą šikną - Kad net pati nuo jos negali atitraukti akių

Mirė žmogelis ir nukeliavo i dangų. Dievas jam sako: - Buvai blogas, tad turėsi grįžti į žemę ir išpirkti savo nuodėmes, paversiu tave paukščiu... Nespėjo žmogelis nei žodžio ištarti, kaipapsidairęs pamatė, jog sėdi vištidėj tarp vištų... Nu, ką, sėdi jis irnežino ka veikti. Netikėtai viena višta jam sako: - Dėk kiaušinius. - Tai kad nemoku, - liūdnai atsako žmogelis. - O kas čia sunkaus? Tereikia labai pastenėti ir padėsi kiaušinį. Nu, ką, žmogelis nenori, kad Dievas supyktų. Pradėjo stenėti. Stenėjo, stenėjo... Tik staiga pasigirsta žmonos balsas iš viršaus: - Petrai, kelkis, visą lovą prišikai!

Gruodžio 31 Sausio 1

Pas okulista: - Daktare, po vestuviu man sutriko regejimas - nematau pinigu! - Klausyk, kodel visa nakti po stoga vaikscioji, tu - lunatikas? - Ne, tikrinu, ar jis nepavaziavo.

Kai visą naktį mokiniesi kontroliniui - Ir gauni 4

Gyvunus kuriu mazai reikia rasyti i Raudonaa knyga, o tu kuriu daug i Kulinarios............ EJO EŽIUKAS PER MIŠKA IR PAMATE SENĄ SPORTINI BATELI. PRIĖJO PAUOSTĖ IR TARĖ: - PUMA MAN ATRODO, KAD TU NUDVĖSEI

Kiečiausia - Tinginio asmenukė

Vieną kartą kapinėse atsiveria du karstai. Skeletai eina prie motociklų. Ir vienas sako: - Palauk kai ką pamiršau. Atsitempia paminklą. Pirmas sako: - Tu ką išprotėjai! - Ne. Tiesiog negaliu vairuoti be asmens dokumentų.

Atrodo aš žinau, - kuo tai baigsis

Kaimynas klausia kaimyno: kodel tavo katinas taip rekia vakare? - as ji maudau - na ir kas, ir as tai darau, bet jis nerekia - tai gal ji prastai nugrezi? Sedi mergina prie kompo, skaito anekdotus ir taip juokiasi! prieina drauge ir klausia: - kuris cia toks juokingas? duok ir man paskaityt. - aj... tu nesuprasi... ne blondine...

Jei jūs laimingi tokiu momentu, - reiškia jūs nesuklydot pasirinkę vienas kitą

Vieno zmogelio bute sugedo vandentiekis. Teko issikviesti santechnika. O to zmogelio dukra buvo nulieta grazuole. Ji santechnikui ir pakuzdejo i ausi: - Jeigu tevukas tave vaisintu importiniais gerimais - negerk. Kai siulys pinigus - neimk. Prasyk, kad duotu surudijusi vinuka... Santechnikas taip ir padare: pasalino vandentiekio gedima, gerimu ir pinigu atsisake, paeme surudijusi vini ir isejo. Buto seimininkas apkabino dukra ir sako: - Saunuole, tu, mano! Gerai cia mes ji apipi**m!

Ruošdamasi į miestą užtrukau tris valandas - O tu tikiesi suvilioti mane per 15 minučių?!

- Antanai, tu važiuosi žvejot? - Ne, man žmona namie gert leido... Gydytojais įkyriai pacientei:- Šiuo atžvilgiu medicina bejėgė. - Viešpatie, kodėl? - Jūs visiškai sveika. Greičiau miegok: man pagalvės reikia. Snekasi du kompiuterastai. Vienas sako: - Vakar kompas isleke... Kitas perklausia: - Tai ka, hardas parejo? Pirmasis atsako: - Ne, zmona pro langa ismete...

Jei moteris pasirinko rūpestingą ir mylintį - vietoj geidžiamo savanaudžio - ji bus laiminga

Karsta vasaros diena. Kardioreanimacijos palata. Sedi prie lango budintis gydytojas, arbatele siurbcioja. Staiga ima cypti aliarmas prie vieno paciento lovos: skilveliu fibriliacija, klinikines mirties pradzia.Gydytojas priejes vozia kumsciu per krutines lasta (pradziai apsieisim be elektrosoko). Kardiograma atsistato. Po penkiolikos minuciu vel aliarmas. Gydytojas prieina, uzsimoja... o ligonis jam snibzda: "Daktare, nezudykite..."(pasirodo, nuo prakaito atsiklijavo monitoriaus elektrodas).

Kas nebuvo rajoninėje diskotekoje, - tas nemoka tūsint...

Netikras kaledu senelis pasisodina mergaite ant keliu: - ko noretum siemet dovanu? - paklause senelis. - tu ka, seni?! negawai mano @ - mailo???? Kauniečio klausia: - Kur tu prausiesi? - Kauno mariose. - O žiemą? - A kiek čia tos žiemos? O, be to, Kauno marios prie HES - o neužšąla.