Naujausi prikolai Skaitykite ir dalinkitės

Ir taip - Kiekvieną naktį...

- Ponas policininke! Mano žmona vakar išėjo iš namų pasivaikščioti ir iki šiol negrįžo. - Aprašykite ją, kaip ji buvo apsirengusi? - Na, moteris, kaip moteris, su suknele. Su ja buvo šuo. - Koks šuo? - Foksterjeras, 32cm aukščio, dešinė ausis juoda, užpakalinė kairioji letena - labiau demėta, kaklo dirželis juodas, akys rudos...

Prieš keturis metus aš pakviečiau į pasimatymą - savo svajonių merginą. Šiandien aš jai pasipiršau. Ji abu kartus atsakė: „NE!“

Kaimas. Bobutė susiruošė važiuot į miestą, į turgų apsipirkti (duonos, batono, vaistų ir t. t. ) ir klausia savo dieduko: - Dieduk, ką tau lauktuvių parvežt? - A paimk, bobute, man naujus kaliošus, šitie jau į pabaigą eina. Na, bobutė ir išvažiavo. Nupirko diedukui kaliošus, prisipirko batonų, duonos, visi maišai pilni ir nebėr kur kaliošų dėt. Pasikišo juos po pažastim. Eina tada į vaistinę vaistų pasiimt ir nusprendė paklaust vaistininkės: - Ponia, gal kokia dėžę galėtumėt duot, neturiu kur kaliošų įsidėt. Na, negi vaistininkei gaila dėžės? Davė, o ant dėžės užrašas: "PREZERVATYVAI. 1000 VIENETŲ". Įlipo boba į traukinį su visais savo nešuliais, su kaliošais dėžėje ir atsisėdo. Šalia jos prisėdo tokie du vaikinukai ir pamatė užrašą ant dėžės: - Sakyk, močiut, ar ilgai tau jų užteks? Bobutė: - Kai mano diedukas taip drožia, tai per dvi savaites suvarys!

Naujas Darbo partijos šūkis: - ,,Be Viktoro,NIKAIP"

Vyksta pamoka. Mokytoja klausia: -Vaikai kokius vaistus zinote? Ranka kelia Onyte. -Dimedrolis! Ranka kelia Maryte. -Analginas! Ranka kelia Petriukas.-Viagra. -Petruk, kaip tu sitaip gali. ir nuo ko gi sitie vaistai? - sako mokytoja. -Nuo trydos. -Kaip tai nuo trydos? -Na kiekviena vakara po vakarienes mama tetei duoda viagros ir sako: -Gerk, tai gal tas tavo sudas sukietes........!!!

Kai groja - Mėgstamiausia daina

Du chroniukai susireme galvytemis, taikiai sau zagsi ir skaito laikrasti, kad alkoholizmas sutrumpina gyvenima per puse... - Joonai, ik... A, Jonai?.. Tu man pasakyk, kiek tau dabar metu?... - Tu kartais sudetingai klausineji, Praanai. Kiek metu?... Ik,- skaiciuoja ant pirstu Jonas ir neryztingai pralemena: - Zinai, jeigu neklystu, berods jau trisdesimt... -Na va, matai...- masliai atsiliepia Pranas,- jeigu negertum, butum ...jau sesiasdesimties...

Mylėti paprasta, - kai meilė abipusė

Guli pliaže merga su visais "privalumais". Nu, tokia verta nuodėmės, kad neaišku, ką pats Billas Clintonas darytų, ją pamatęs. Taigi, guli ji, saulutėje aptakumus skrudinasi... Eina pro šalį koks tai degradas. Pamatė ją, priėjo, bando kalbinti: - Laba diena, gražus šiandien oras... Merga tyli. - Gražu aplink, jūra ošia... Merga tyli. - Ir jūs čia gulite... Merga tyli. Degradas įsidrąsino. - Gal galiu jus pakviest ko nors išgert? Mergo iš lėto iškošia pro dantis: - Tau būgną duot? - O kam????? - Kad vestum koloną tokių kaip tu, einančių na@%#...

Trenkei moteriai? - Amžiams nužudei vyrą savyje.

Žiūrėkit, negras deginasi... Ėmė močiutė ir numirė neubutų ėmus nebūtų mirus Kuo skiriasi nelaimingas atsitikimas nuo nelaimes? Nelaimingas atsitikimas kai uosve ikrenta i sulini, o nelaime kai ji is jo islipa. Kalbasi du vyrai: -Mano uosve tikras angelas. -Pasiseke, maniske dar gyva.

Tik kaimietės - renkasi vaikiną pagal mašiną

Viena diena eziukas eina per miska ir labai juokiasi vovere jo klausia: -ezy ko juokies? Eziukas ir sako: -zolyte pimpaliuka kutena. Kita diena eziukas verkia ,saukia. Vovere jo klausia: -ezy ko verki? Eziukas ir sako: -zolyte pimpaliuka nupjove.

Kiekvienos merginos viduje gyvena vyras, - kuris ne prieš pasidaugint ir prisigert

Skambina mergina i radija ir sako: - Vakar radau pinigine su 500$, 600DM ir Gariko Marikiano vizitine kortele. Prasom, pagrokit jam kokia nors gera daina! Ant vartu kabu uzrasas "Piktas suo" kaskas ziamiau uzrase "Be dantu", seimininkas nepasimete ir dar zemiau uzrase"... bet uzciulpe negyvai"

Po Lietuvos rungtynių - Su Brazilija

Sokuoja kengura per pieva. Paliuoksi, pasikaso pilva. Sokuoja toliau. Netekusi kantrybes sustoja, issitraukia is sterbles kenguriuka, pliauksteli jam per uzpakali ir sako: -Kiek kartu tau sakiau, kad lovoje nevalgytum sausainiu???