Naujausi prikolai Skaitykite ir dalinkitės

Štai todėl vyrai gyvena pagal principą - - "jokių vestuvių iki sekso"

- Mielas Vatsonai, nezinote, kodel misis Hadson tokia laiminga? - Holmsai, bet juk jus pats sakete, kad ja reikia isdulkinti! - Mielas Vatsonai, uz betvarke, uz betvarke! Globalizacijos paradoksai: uz amerikietiskus pinigus lietuviskame turguje is vietnamiecio gali nusipirkti italiskus batus, pagamintus Kinijoje ir paskui rusiskai keiktis, iki ko zydai privede sali...

Kas gyvena - vandenyno dugne?

Viskas prasidėjo šiandien mokykloje per ilgąją pertrauką. Kaip visada einu parūkyti. Grįžtu neparūkęs ir šuns išmatose išvoliotas. Nueinu į valgyklą, nusiperku kolos ir atiduodu ją geriausiam savo draugui, kad šiandien nemuštų. Prisiklijuoju užrašą ant nugaros "SPIRK MAN", kad tik kas atkreiptų į manę dėmesį. Einant koridoriumi sutikau merginą su mini sijonėliu ir maikute ant kurios užrašyta "Baby one more time... ", man jos iškarto pagailo, susimasčiau kelinto kūdikio mergina laukiasi. Begalvodamas nepastebėjau kaip ji atsidūrė priešais mane ir pasakė: - Labas, aš Rasa, esu naujokė. Gal galėtum aprodyti mokyklą? - Žinoma, - pasakiau vargšelei ir pagyriau jos gražią figūrą. Ji nusišypsojo ir paėmė mano, nuo porno filmų užgrūdinta, dešiniąją ranką. Beeidamas pastebėjau, kad visi žiūrėjo į Rasą. Matyt, ir jiems jos pagailo. Prie mūsų pribėgo geriausias mano draugas ir netikėtai grąžino kolos buteliuką bei padavė 20 litų. Pagalvojęs, kad jam pasimaišė, pasiūliau merginai atsigerti. - O tu krūtas.. - sako mergina. Nesupratęs ką ji turi omeny tiesiog linktelėjau galva. - O kur čia tualetas? - paklausė Rasa. Nuvedęs ją, parodžiau pirštu į liuksą esantį šalia mokytojų kambario. - Gal užeisi kartu? Man kažkodėl labai silpna. Susirūpinusiu žvilgsniu apžiūrėjęs ją, mintyse sukalbėjau Tėve mūsų, kad tik merginos kūdikiui nebūtų nieko nutikę. Įėjusi ji atsisėdo ant palangės ir meiliai nusišypsojusi sukryžiavo kojas. Supratęs užuominą pasijutau nepatogiai.. Vargšė Rasa nesulaiko šlapimo! Nusisukau ir liepiau jai atlikti ką norėjusi. Po kelių akimirkų girdžiu žingsnius lėtai einančius prie manęs ir tyliai šnabždantį balselį: - Paimk mane, paimk... - Ir kaip aš apie tai anksčiau nepagalvojau? Nusistebėjau savo bukumu. Pakėlęs ją nunešiau link palangės ir švelniai paguldžiau... Tada numoviau jai sijoną, kelnaites bei liepiau praskėsti kojas. Jau buvau pasiruošęs priimti kūdikį. Tačiau suskambėjo skambutis, o kadangi mokslai svarbiausia pasakiau, kad nieko negaliu padėti ir nubėgau klasės link.

Kiekvienai moteriai reikia 25 val. dėmesio - per parą, bet galima ir daugiau.

Klausimas:Kas yra dirbtinis intelektas? Atsakymas:Blondinė nusidažiusi juodai Bėga vyras namo vakare. Jį užplūdo net aštuoni žmogeliai ir maldauja: - Pone, duokite man šimtą litų. O žmogelis sako: - Atstok tu nuo manęs, durneli.

Sudėtingas pasirinkimas

Ciukcia ateina priduot analizus ir atnesa triju litru stiklaini slapimo. Sesele jam sako: - Jus dar cemodana sudo butumet atneses! Ciukcia is uz nugaros istraukia cemodana ir sako: - Taip ir zinojau!

Ši mergina sumokėjo 5000 svarų, kad išgelbėtų - gepardo mažylį nuo brakonierių ir jį užaugino.

Gydytojas paskambina savo draugui - kompiuteristui: - Žinai, mane šiandien katastrofa ištiko: Černobylis sunaikino viską, kas tik buvo mano kompe. Ir ten buvo tavo žmonos diagnozė... O aš dabar neatsimenu, kas jai - ar priešinfarktinė būsena, ar... ghmm... dar kažkas... Ghmmm... Žinai, ką padaryk: liepk jai, kad ji nubėgtų 10 kilometrų krosą. Ir jei po to jos neištiks infarkto priepolis, nieku gyvu su ja nesidulkink!!!

Šioje nuotraukoje matome pasaulio garsenybę - na,o kitas tiesiog Barakas Obama

Pasakysiu tik viena blondines nera durnos kaip apie jas rashoma, o kad kazkokia durna blondine Marlin monro sukure toki ivaizdi tai kitos blondines, o kartais ir blondinai(kaip ash) nera toki kvali. Daznai buna netgi protingesni uz tuos brunetus. ACIU

"Like" surinkimo - ekspertai

Paryčiais grįžta įkaušęs vyrukas namo. Žmona pasitinka ir sako: - Nu? Tai kur tu, bjaurybe, buvai?! - Nu... Supranti, žmona, kaip buvo: nuėjom su vyrais pažiūrėt futbolo... Supranti? Žmona sako: - Taip, mano supermene... - Nu... Paskui nuėjom į alaus barą alaus išgerti... Supranti? - Taip, mano supermene... Vyras tęsia: - Nu o iš baro užsukom pas Jeronimą... Supranti? - Taip, mano supermene... - Nu o pas Jeronimą dar kortom sumetėm, dar alaus truputį išgėrėm... - Taip, mano supermene... - Klausyk, o ko tu čia vis "supermene", kas čia dabar aš tau per "supermenas"? Žmona: - Tai kad tik supermenai triusikus ant kelnių dedasi...

Ne visi žmonės supranta - kokią galią jie turi

Žmona pasiunčia vyrą į parduotuvę: - Petrai, nupirk pusę litro grietinės. Po kelių valandų tas grįžta: - Bhrrr... Rbangioji... Pusei litro užteko... O grietinei - ne... - Kai pažvelgiu į jus, man kyla du klausimai: kur išvažiavo cirkas? Ir kodėl jūs pasilikote?

Playboy - Arabiška versija

[EILĖJE] - Kur čia lendi, kiaule neraliuota, sėdynę užsiaugino, kaip tvarto durys... oi, ponia Petrauskiene, neatpažinau iš užpakalio. Depresija - tai tokia būsena, kai įsijungi internetą ir nežinai, kur eiti.